רחלי דניאלי, עו"ד

בעלת ניסיון של למעלה מ 20 שנים בתפקידי ניהול בכירים במגזר העסקי ובמגזר הביוטכנולוגיה בפרט. מביאה לתחום עריכת הדין את כלל הראייה המערכתית והניסיון הרב עם ירידה לפרטים והקפדה על קלה כחמורה. ניסיונה כמנהלת פרויקטים בינלאומיים בתחום הפארמה בשילוב ההיבט הפיננסי, עוברים כחוט השני בכל תחומי ההתמחות המשפטיים יחד עם הניסיון, הרגישות והתובנות הנדרשים בתחומים אלו.

עו"ד דניאלי בעלת תואר ראשון במדעי הטבע BSc.,  בוגרת תואר שני במנהל עסקים(MBA) , ומוסמכת כמהנדסת איכות מטעם האיגוד האמריקאי לאיכות (CQE). את לימודי המשפטים (LLB) סיימה עו"ד דניאלי בהצטיינות יתרה (מצטיינת נשיא).

עו"ד דניאלי היא חברת לשכת עורכי הדין בישראל והתמחתה במחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה, תחומי העיסוק העיקריים של המחלקה הם משפט פלילי, משפט וטכנולוגיה, דיני ראיות, הגנת הפרטיות וחקיקה.

עו"ד דניאלי מוסמכת לערוך ייפוי כוח מתמשך ע"פ חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות, התשכ"ב 1962.

ניסיונה העשיר בתחומים רבים בשילוב היכולת לרדת לפרטים מאפשר לעו"ד דניאלי להעניק גישה מעמיקה יחד עם הבנה ייחודית לנושאים רגישים הבאים לידי ביטוי בצוואות, במיסוי מקרקעין והסכמים במקרקעין, הסדרת משקים חקלאיים, פרצלציה וצוואות המותאמות להסדרים המיוחדים במושבים, עריכת ייפוי כוח מתמשך וכן בעולם החוזים, הסכמים במקרקעין למכירה או רכישה של דירה, וכן הסכמים משפחתיים כהסכמי הורות משותפת, הסכמי גירושין והסכמי ממון.